قوانین

قوانین و شرایط استفاده
تمامی استفاده کنندگان از خدمات طراح فا اعم از حقیقی و حقوقی موظف به رعایت شرایط و قوانین درج شده در این صفحه میباشند.

مواردی که باعث مسدود شدن خواهد شد:
ارسال ایمیل گروهی  (فقط برای مشتریان رایگان)
نصب سیستم های ارسال هرزنامه
ایجاد سایت های فیشینگ
ایجاد سایت های ارسال اس ام اس رایگان
ایجاد سایت های پروکسی
نصب هر گونه اسکریپ که باعث بالا رفتن لود سرور شود.
استفاده از برنامه های های مخربی که باعث به خطر افتادن امنیت سرور میشوند.

فعال شدن سایت مسدود شده
فعال نمودن سایت های مسدود شده در بار اول با دریافت تعهد از کاربر انجام پذیر خواهد بود. اما چنانچه تخلف صورت گرفته در بار قبل مجددا تکرار شود,  برای فعال شدن, از کاربر مبلغ ۲۰,۰۰۰ تومان دریافت خواهد شد.

گارانتی بازگشت وجه
گارانتی بازگشت وجه تنها در هفت روز اول سرویس های جدید خدمات میزبانی وب و نمایندگی میزبانی وب ارائه می شود و شامل خدمات سرور نمیشود و همچنین مبلغ ۱۰۰۰ تومان از مبلغ کل در هنگام بازگشت وجه کسر خواهد شد. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود.

صورتحساب
از زمان صدور صورتحساب برای سفارش های جدید, مشتری به مدت ۴ روز میبایست نسبت به پرداخت وجه صورتحساب اقدام نماید. در غیر این صورت , صورتسحاب منقضی خواهد شد و مشتری باید مجددا نسبت به صدور صورتحساب جدید به طراح فا اطلاع دهد.
از زمان صدور صوررتحساب برای تمدید, مشتری به مدت ۱۰ روز میبایست وجه صورتحساب را پرداخت نماید در غیر اینصورت حساب وی معلق شده و چنانچه تا روز روز پانزدهم از زمان صدور صورتحساب نیز وجه را پرداخت ننماید, حساب کاربری وی از سیستم طراح فا حذف خواهد شد.

طراح فا یک سایت ایرانی است که قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بر آن حاکم است. و همه کاربران طراح فا موظف به رعایت کامل قوانین آن خواهد بود.
طراح فا در قبال محتوای سایت های ایجاد شده توسط کاربران هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
طراح فا حق اضافه، حذف و یا اصلاح هر یک از موارد این مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد. اما خود را موظف میداند تا تغییرات قوانین را از طریق وبلاگ خود به اطلاع کاربران خود برساند.

ارسال دیدگاه